Kan een pas worden geweigerd of ingetrokken omdat er geen gebruik van wordt gemaakt?

Nee. Op grond van de voorwaarden hierboven heb je recht op de pas, ongeacht of je het wel of niet gebruik. Waar het om gaat is de “mogelijkheid” er gebruik van te kunnen maken. Ter vergelijk: Een paspoort kun je ook gewoon krijgen, ongeacht of je nu wel of niet de grens over gaat. Er hoeft geen redelijk belang te zijn zoals bij een vuurwapenverlof. Dat verlof is immers al voorhanden. Uitreiking van de Europese Vuurwapenpas geschiedt “op verzoek” van de verlofhouder en meer is niet nodig. De Bijlage van de Circulaire Wapens en Munitie en Artikel 28a van de Wet Wapens en Munitie zijn hier duidelijk in.

Openingstijden

Voor lucht- en vuurwapenschutters
Maandag - Donderdag : 19:00 - 23:00

Voor (jeugd-)luchtschutters
Zaterdag : 9:00 - 12:00

Nieuwsbrief

Meldt u hier aan voor onze nieuwsbrief

koningsschutters © 2019. Alle rechten voorbehouden.